Modern huis op klein vakantiepark met zwembad
Lacapelle Marival, Lot, Frankrijk
Ruim en modern vakantiehuis wat recentelijk is gerenoveerd. Het is gelegen op een gezellig klein vakantiepark met verwarmd zwembad: een waar speelparadijs voor de kleintjes, maar ook voor de sportfanaten. Je kunt er tennissen, basketballen en voetballen. Op je privéterras geniet je van een weids uitzicht terwijl je proost met een verfrissend drankje. Een magische belevenis in de schitterende Lot-regio!
Lacaelle Marival is een prachtig middeleeuws stadje met ontzettend veel charme! Geniet van een wir war van kleine straatjes, beeldige pleintjes en gezellige terrasjes.
Rocamadour, de heilige stad, hoog op de rotsen, op slechts 26 km, de grotten van Padirac op 20 km en Saint Cirq Lapopie op slechts 35 km. De mooiste plekjes van Zuid West Frankrijk in de directe omgeving!!
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Onderdeel van Recreatie Online